Zapytania ofertowe

Informacja o zakończeniu postępowania na przeprowadzenie audytu projektu współfinansowanego z PFRON „Pomoc młodym osobom z niepełnosprawnością.

Informujemy, że zostało zakończone postępowanie ws wyboru firmy audytorskiej, na  przeprowadzenie audytu projektu współfinansowanego przez PFRON „Pomoc młodym osobom z niepełnosprawnością”.

Do naszego biura do dnia 29.02.2024  wpłynęły trzy oferty . Po ich  analizie  zgodnie z kryteriami oceny zawartymi w zapytaniu ofertowym,  uzyskano następujące wyniki :

  1. AB AUDYT Artur Bołdak: 85 punktów
  2. „AKCEPT” BIURO BIEGŁYCH REWIDENTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ: 79 punktów.
  3. Usługi Audytorskie i księgowe Karolina Gałgowska: 65 punktów

Wybrano ofertę firmy AB AUDYT Artur Bołdak. Wszystkim oferentom dziękujemy za złożenie ofert w terminie.

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe z dnia 22 lutego 2024 roku na przeprowadzenie audytu zewnętrznego projektu: „Pomoc młodym osobom z niepełnosprawnością” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II nr 13, zwanym dalej „PFRON”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz dokument [9.63 MB]

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w trybie zapytania ofertowego

Zamawiający – Towarzystwo Pomocy Młodzieży – z siedzibą przy ul. Nowolipki 2 w Warszawie (00-160) informuje o unieważnieniu zapytania ofertowe z dnia  01 lutego 2024 roku na przeprowadzenie audytu zewnętrznego projektu: „Pomoc młodym osobom z niepełnosprawnością” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II nr 13, zwanym dalej „PFRON”

Przyczyna unieważnienia postępowania:

w terminie podanym w zapytaniu ofertowym wpłynęło  do naszego biura pięć ofert. Po ich analizie dokonanej  wg kryteriów oceny i wyboru ofert, ujętych w treści zapytania ofertowego z dnia 01.02.2024 roku, wynika, że wszystkie złożone oferty przekraczają kwotę środków przeznaczonych na przeprowadzenie audytu zewnętrznego w/w projektu. W związku z powyższym zamawiający unieważnia postępowanie.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz dokument [684.68 KB]

Jednocześnie zamawiający informuje, że niezwłocznie zostanie rozpoczęte nowe postępowanie zapytania ofertowego na przeprowadzenie audytu zewnętrznego projektu: „Pomoc młodym osobom z niepełnosprawnością” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II nr 13, zwanym dalej PFRON. Tak jak poprzednio, zostanie ono umieszczone na stronie internetowej zamawiającego.